Click/Kliknij
Agrokultura Korfowe - Joanna Grootings, Korfowe
Księga Gości: w
pisy archiwalne 2010 / Our Guestbook: archive entries 2010
Poniżej zamieszczamy wpisy z naszej Księgi Gości - jeśli chcesz do nich dołączyć - napisz do nas.
Below you will find some entries from our Guestbook. If you wish to add something - please write to us.
Wpisz się do naszej Księgi Gości / Please sign our Guestbook

Oryginały niniejszych wpisów znajdują się w naszej Księdze Gości

 

Tu byłem JA - A.W. - Polska. Było wspaniale! - Jeszcze tu wrócimy!!!

Kochanej Pani Joasi po 20 latach od pierwszego spotkania z wielkim szacunkiem G.W.B.

AGRO-KULTURA - miejsce przepiękne, na wskroś przesiąknięte sztuką! Zawsze z podziwem i radością wracam do wspaniałej kolekcji malarstwa, którą zgromadziła tutaj Joanna. Co za przyjemność widzieć słynne konie profesora Ludwika Maciąga, nadbużańskie pejzaże Stanisława Baja i inne obrazy, plon tutejszych plenerów, w których dwukrotnie miałam zaszczyt uczestniczyć.
Dziękujemy Joanno za dzisiejszą wspaniałą imprezę, za rewelacyjną organizację i za Twoją przyjaźń - dziękujemy - Maja i Michał W. - solenizanci

Przyłączamy się do wspaniałej imprezy i ściskamy właścicielkę życząc dużo zdrowia Magda i Andrzej

Wspaniały wieczór i pół nocy z doskonałą organizacją u Joanny - wszystkie walory wspaniałe
J'ai t'aime - Joasiu! M.P.

Cudowna gospodyni, cudowne miejsce, wspaniali ludzie, piękna jesienna pogoda. Zachwyceni Bożena i Sławomir Ł.

Wystrój, jedzenie, wszystko było pyszne i piękne, ale to wszystko Nic, najważniejsze i najpiękniejsze było przyjęcie Joanny. Dziękujemy M.P.

Pani Joanno serdecznie dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie BIESIADY RODZINNEJ.
Wystrój sali wprowadził nas w cudowny niepowtarzalny klimat, przygotowane dania były bardzo smaczne i gustownie podane.
Nieschodzący uśmiech z Pani twarzy Pani Joanno, sympatyczna obsługa kelnerska i wyjątkowo przygotowana oprawa muzyczna sprawiła, że była to zabawa której szybko nikt z Biesiadników nie zapomni. Lepszego miejsca na zorganizowanie takiej imprezy (naszym zdaniem) nie ma w całej okolicy.
W tym miejscu zupełnie nie sprawdziło się stare polskie przysłowie : "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził".
Z całą pewnością będziemy do Pani wracać. Ania z JUBILATEM Januszem.

Przeuroczej Gospodyni serdeczne podziękowanie za wspaniałe przyjęcie, gościnę i zorganizowanie wspaniałej zabawy uwieńczonej pięknymi zdjęciami 100 lat życia i sukcesów na przyszłość, zdrowia, dużo humoru życzy Tadeusz K.

Kochanej i przepięknej Pani Joannie piszę te słowa i świadom swoich słów oświadczam, że było świetnie i odlotowo zorganizowane przyjęcie a nie tylko przyjęcie, ale ugoszczenie nas. Jesteśmy na wszechmiar zadowoleni. Jacek A. P.S. Było SUPER!!!!!

Przemiłej i uroczej Joannie za zorganizowanie wspaniałej imprezy serdeczne podziękowania zostawia F. K. Transeuropa
P.S. Aśka! Życzę Ci samych sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym. Niedoszły lokator "Clintona" Fredek

Pani Joanno, bardzo, bardzo dziękujemy. Dzięki Pani i naszym Rodzicom wczorajsza noc była idealna. Dziękujemy za świetną organizację i wyśmienity gust. Oraz za ludzką troskę i życzliwość :) Gratulujemy cudownego ośrodka. Zakochaliśmy się w alejce brzóz i strachach na wróble.
Marta i Andrzej S.

Pani Joanno Kochamy Panią! Wielkie dzięki za zorganizowanie super wesela. Pełny profesjonalizm. Leszek B.

BOMBA, BOMBA, BOMBA!
EXTRA, EXTRA, EXTRA!
TYLKO TAK DALEJ!
TRZYMAĆ TAK!
W-w. Rodzice Pana Młodego i już teraz Panny Młodej
BRAVO! Irena Zbigniew S.

Niezapomniany pobyt u Państwa "domu". Doskonała kuchnia, piękna okolica i miła obsługa. Może jeszcze tu przyjedziemy chociaż daleko od tego miejsca mieszkamy Ewa i Jerzy K. Wrocław

Dziękujemy za wspaniale zorganizowaną imprezę weselną, wspaniałe jedzenie i przemiłą atmosferę. Śniadanie w dniu dzisiejszym zostanie niezapomnianym wspomnieniem na długi czas. Lucyna i Jerzy C. Wrocław

Jesienne słońce rozpromieniło ten wyjątkowy dzień! Dziękujemy za niezwykłą gościnność oraz pomoc w realizacji naszych marzeń na ten wyjątkowy dzień! Wszyscy goście byli zachwyceni urokiem miejsca, które samo w sobie daje uczucie domu! Polecamy jazdę traktorem jako gwóźdź programu : Zaskoczone miny zebranych gości są bezcenne!
Paulina i Wojtek

Wszystkiego najlepszego dla takiej szefowej od kołkowego chłopaka
Andrzej J. Strzegom

Z podziękowaniami za niezapomniany klimat i pyszne jedzenie. Wdzięczni pracownicy najlepszej firmy wentylacyjnej w Polsce (Lindab)

Dziękuję za piękną imprezę. Chciałbym powtórzyć to w przyszłym roku. To miejsce jest tak tajemne. Petroniusz

Gospodarze wspaniali. Całusy dla Joasi. Anna Dębska

W Chacie Ludwika - dużo energii dla tego pięknego miejsca i Joanny. Daria G.

Thank you for the most generous hospitality at the most perfect and beautiful location, well placed for exploring an intriguing network of forest paths and, at the other end of the spectrum, an unforgettable performance at Teatr Wielki. All experiences sustained by wonderful food too, whether Japanese or Polish. Hania Maciąg

Z podziękowaniem za przyjęcie, miłą atmosferę, z nadzieją na następne spotkanie
Globtroterzy z Politechniki Warszawskiej
Cudnie tu, wspaniała atmosfera, chcemy wrócić tu. Dziękujemy za już.

Dziękujemy :) !
Kabaret pod Wyrwigroszem

Szanowni Państwo!!!
W imieniu wszystkich pracowników TRW Pruszków uczestniczących w dzisiejszej imprezie pragnę serdecznie podziękować za wzorową organizację, świetne jedzenie a przede wszystkim za stworzenie świetnego klimatu. Podsumowując: świetna zabawa i pełne zadowolenie z wyboru Państwa firmy. Serdecznie polecam Państwa ośrodek wszystkim potencjalnym klientom!!!
Z poważaniem
Tadeusz Molowski Dyrektor Zakładu TRW Pruszków

Korfowe to wspaniałe miejsce. Pani Joanna to wspaniała osoba. Tak więc było WSPANIALE! Bardzo dziękujemy za gościnę. Pozostaną miłe wspomnienia. Do zobaczenia wkrótce! Andrzej Kozicki i pracownicy Autoforum S.A.

Pani Joanno,
Pięknie dziękujemy za tak wspaniałą atmosferę. Miejsce i klimat jest tu cudowny. Miła obsługa, jedzonko pyszne. Po prostu PRIMA! Wszystkiego najlepszego życzy Firma Autoforum

Pani Joanno, ciociu,
bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie naszego wesela w Sali Leokadii i Lucjana. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, poświęcenie nam Waszego czasu. Bawiliśmy się rewelacyjnie. I goście też, co najważniejsze. Miejsce jest piękne, urocze. Nie ma na świecie lepszego miejsca na weselicho. Ściskamy bardzo gorąco. Ania i Grześ

Bardzo serdecznie dziękujemy za piękną uroczystość. Dziękujemy za przemiłą obsługę, serdeczność z jaką nas przyjęliście. Bawiliśmy się super dzięki Wam. Miejsce magiczne, będziemy szczerze polecać. Pozdrawiamy i całujemy. Justyna, Marek i Irenka
P.S. Asiu i Ciociu Elu - jesteście CZADOWE!

Pani Joanno,
Bardzo dziękujemy za wiatę, pogodę, trawę, ognisko, świetną atmosferę, las w tle, brzozową aleję, zawarcie prawnie poprawnej komórki społecznej, orzełka i czaszkę, a nawet wiązankę panny młodej, która w końcu jednak była : Agata i Tomek wraz z gośćmi

Kochana Pani Joanno,
dzięki Pani cudownej osobie i miejscu spędziliśmy wspaniałe chwile w tak ważnym dla nas dniu. Pragniemy serdecznie podziękować w impeniu własnym i naszych gości. Wrócimy do Pani napewno! Moc serdeczności. B.A. J.A.

Pani Joanno!
Dziękujemy serdecznie za ciepłe przyjęcie. Jesteśmy zauroczeni miejscem - ciszą, spokojem, zielenią i nutą romantyzmu (wystrój starego gospodarstwa).
Z nadieją na przyszłe spotkania i życzeniami powodzenia i z
drowia. G. i T. P. z Rogalina

Idylliczna cisza, odcienie zieleni aż po daleki widnokąg. Obeicujemy sobie przyjechać za sztalugami, ukoić się wewnętrznie w wyjątkowej atmosferze tego miejsca.
Serdecznie dziękujemy za gościnność. L.R.K

Dear Joanna
I had a great time with you. Thank you for your hospitality and many kisses also for cjotka Ella. Annelies

Dear Joanna,
Thanks again for having us. I think you do an amazing job by managing everything. I'm really proud of you. Please feel free to came to Amsterdam!! Hope to see you soon again. Take good care. big kiss and lot's of love. Mark

Dear Jooanna,
As usual it was a great pleasure to be here. many thanks for your hospitality and wish you all the best. Kisses and love
Angela en Ma!

Dear J.
Finally after 20 years... You did a great job. I'm proud of you. Next time with little T.?
Kisses T.

Dziekujemy za miły wieczór, za pomoc w zorganizowaniu ślubu naszych dzieci, za wszystkie niezwykłe pomysły uswietniające ten dzień. Traktor był rewelacyjny. K.M

Bardzo dziękujemy za wszystko, a przede wszystkim za cenną pomoc w przygotowaniach, wspaniałe pomysły (traktor!), serdeczną atmoserę, fantastyczną organizację naszego wesela i elastyczność, kiedy okazało się, że trzeba zmienić liczbę stolików :)
Bawiliśmy się cudownie, a naszym gościom podobało się wszystko - sala, jej dekoracja, przyjęcie przy grillu, ślub na świeżym powietrzu, uroki Puszczy Kampinoskiej i piekny ogród. No i bardzo wygodne kanapy, które niektórym bardzo się przydały.
Ania i Emanuel

Z głębi serca dziękujemy za okazane serce, zaangażowanie i przemiłą atmosferę. Korfowe będzie już dla nas zawsze miejscem magicznym... tu spełniają się marzenia. Przepiękny ślub z ukochaną osobą i wycieczka traktorem już na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy
Marta i Dawid

Wyjeżdżamy z niechęcią, będąc pod urokiem ciszy, spokoju i piękna tego miejsca.
M.P.

Dziękujemy za wspaniałą gościnę w iście staropolskim stylu, za niezapomnianą atmosferę i długie Polaków rozmowy. Z nadzieją na kolejne spotkanie A.N.
Silna grupa z PZU była tu... i jesteśmy pod wrażeniem wyjątkowej życzliwości, uprzejmości... atmosfery cudownego miejsca i pań, które opiekowały się nami... (i serwowały nam przepyszne jedzenie)... Bardzo dziękujemy!
R.K., M.J. E.CH.,S.Ż.

Pani Joanno,
Tak jak powiedziałem zastanawiam się co jest piękniejsze - miejsce czy gospodyni. Myślę, że jedno i drugie. Jesteśmy tu trzeci raz i jest fantastycznie. Na pewno nie jesteśmy raz ostatni.
B.Z.

Kochana Joasiu!
wspaniałe miejsce na integrację, cudowna atmosfera i klimat a do tego przepyszne jedzonko. Ja tu byłam, miód i wino piłam a co zobaczyłam wszystkim opowiem, warto tu przyjechać, żeby to samemu zobaczyć i poczuć. Dziękuję za wszystko w imieniu własnym i grona osób, które ze mną były, za gościnność i serdeczność. Do zobaczenia.
B.W.

Serdecznie podziękowania za czuwanie nad oprawą tego wyjątkowego dla nas dnia oraz pomoc w tym co dla nas najważniejsze czyli miłości naszego serca i umysłu "końmi"!
M.G. i A.P.

Tu byliśmy my - jedliśmy, piliśmy, śpiewaliśmy - a co jeszcze będzie - to nie wiemy? Jest super!
Bottcher

Compensa T.U. S.A. Vienna Insurance Group
Szanowna Pani Joanno,
Dziękujemy z możliwość zorganizowania letniej imprezy dla pracowników Compensa. W tych sprzyjających okolicznościach przyrody, grupa bawiła się wyśmienicie.
Uroki tego miejsca na pewno pozostaną na długo w pamięci imprezowiczów, a zapewne niektórzy z nich jeszcze tu powrócą!
Z imrezowym pozdrowieniem,
Biuro Marketingu i PR

KTW Dreptak Wydział Inżynierii Lądowej Politechnika Warszawska
Upiekliśmy Cielaka, Piwka się napiliśmy. Były opowieści dziwnej treści i zabawa do rana. Serdecznie dziękujemy za gościnę. Bardzo nam się podobało. Amen. Sekretarz L.C., D.D., Mistrz Ceremonii M.P., B.I.

Dziękujemy za wspaniałe i niezapomniane przyjęcie weselne. Bawiliśmy się świetnie. Goście zachwyceni (niektórzy już planują tu organizację swoich wesel :). My też tu wrócimy :)
P.K. i A. K.S

Przepiękne miejsce, świetna właścicielka i wspaniała obsługa!
Przez 3 wspaniałe dni Powiat Warszawski Zachodni szkolił tu swoich urzędników. Nie wszyscy przyjechaliśmy tu z entuzjazmem. Ale wszyscy wyjechaliśmy zachwyceni. Cudowne, cudowne miejsce, wyspa spokoju tak blisko wielkiego miasta.
Te 3 dni to był naprawdę podarunek od życia. Genius loci zadziałał - atmosfera natury, spokoju, słońca - przepojona powietrzem Mazowsza i oddechem historii.
Dziękujemy za wspaniałą gościnność, życzliwość i otwartość wszystkich - ludzi i zwierząt.
Do widzenia! Oby! Do zobaczenia
w imieniu grupy A.K. Wydz. Architektury i Budownictwa SPWZ.

Serdeczne podziękowanie dla uroczej gospodyni ośrodka p. Joanny za wspaniałą organizację i wyśmienite menu naszego spotkania absolwentów Technikum Mechaniczno Hutniczego w Ostrowcu Świętokrzyskim, klasa budowy maszyn, matura 1963. Pobyt w tym uroczym miejscu będziemy długo wspominać podczas naszych kolejnych corocznych spotkań.
Gospodarz klasy S.C.

Carissimi Ospiti di Korfowe,
Grazie mille per la bellissima cornice che avete dato al. Giorno piu bello della nostra vita. Un'atmosfera magica nella natura e nel fascino di un posto semplice ma pieno di storie. Continuate a regalare un sogno ai vostri ospiti come avete fatto con noi non lo dimentichieremo mai.
Con affetto
P.&M.P.

Nous avons passé une agreeable journee dans un cadre magnifique… …Tous nos compliments a la direction et au personnel. Bonne continuation!
P.I. A.L.

Drodzy Gospodarze!
Serdecznie dziękujemy za cudowną oprawę naszego święta. Dzięki Wam mogliśmy tę najważniejszą chwilę życia spędzać w magicznym miejscu pośród pól i lasów w blasku tysiąca świec i gwiazd nad Korfowem. Życzymy byście dalej spełniali marzenia innych, tak jak spełniliście nasze sny o pięknym weselu.
M.i P.

Wszystkiego dobrego dla Pani Joasi oraz całej obsługi wspaniałej Sali weselnej "Korfowe".
Zawsze wierny Zespół muzyczny "ACCESS"

Bardzo dziękujemy za milo spędzony czas, ciepłe przyjęcie i fantastyczny przejazd powozem.
Biomedica Poland

Thank you very much for a great stay. Best of luck for the future Mark
We have had a wonderful time. You live in a beautiful place Andrea xx
Thank you for a great stay. Tot ziens
R.

Ja was ljubil
Ljubow jeszczio być może
w dusze moeje, ugaslje nie sowsem
Puszkin
Steven D.G.

Bardzo dziękuję, było miło, sympatycznie, ciepła i rodzinna atmosfera. Żałuję, że nie mam więcej okazji na spotkania. W imieniu swoim i moich gości bardzo dziękuję za gościnę.
M.K.

Kochana Asieńko, dziękujemy za cudowne chwile spędzone w tak urokliwym miejscu. To cudowne miejsce było idealnym zakątkiem na tym świecie do ugoszczenia Naszych Kochany Gości.
Dziękujemy za gościnę, sympatię, za wsparcie... Kochana Ciociu i Asiu
P.S. Pierwszy wybór okazał się jak najbardziej trafny do zorganizowani Naszego Wesela.
Całujemy Ania i Marek

Niezwykle urokliwe miejsce. Dziękujemy za mile spędzone chwile. Pozdrawiamy siostra pana młodego z rodziną H.i A. S. J. D. i K.
Urokliwe miejsce klimat wspaniały. Sugeruję wrócić do koni! Pozdrawiam
Leszek D. z żoną

Joasiu! Piękne miejsce, wspaniale go urządziłaś i zagospodarowałaś. Życzym CI wspaniałych sukcesów w tej branży i nie tylko
Ania i Zbigniew S.

Droga Joanno,
Fajniutko tu u Ciebie : myślę, że to świetne miejsce na organizację wszelkich imprez, dlatego z całego serca życzymy Ci słońca, by każde przyjęcie było tak udane jak to wesele Anny i Marka.

P.S. Słoneczka też w życiu prywatnym życzymy, a zdjęcia prosimy o przesłanie...
Agnieszka i Bartosz, Piotr, Elżbieta, Fryderyk

Chyba w trakcie naszego wspólnego imprezowania nie było tak wspaniałej integracji. Pani Joannie dzięki za wspaniałą atmosferę, smaczne jedzenie i miłą obsługę. Czuliśmy się jak w rodzinnym domu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też tu zawitamy. Życzymy samych sukcesów i tylko miłych gości.
M. T. Perseus Sp. zoo

Dzisiaj nasza córka Kalinka M. Miała Pierwszą Komunię Świętą. Przyjęcie u Was było wspaniałe.
Dziękujemy za pomoc i za to, że mogliśmy urządzić je u Was. Marek Kalina Ania M. Oraz wszyscy goście

A tak naprawdę 9 maja spodziewaliśmy się, że będzie wspaniale, ale to, co dziś przeżyliśmy tutaj na Korfowem, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, najpiękniejsze sny i marzenia. I nie jest to tylko nasza opinia, bowiem nasze szczęście jest pochodną zadowolenia naszych Gości. Serdecznie dziękujemy
Małgosia i Krzysiek

P.S. prawdę mówiąc to brak nam słów, by wyrazić naszą wdzięczność i nasze zadowolenie.
Dziękujemy Marta i Mariusz
Wrócimy tu. Na pewno!

Małogosia i Michał - dziękujemy

Było bardzo miło. Prosimy o jeszcze!
Iza i Maks

Grażyna, Andrzej S. Dziękujemy za miłe przyjęcie i wspaniałą zabawę. Było bardzo miło.

Ta kraina otwiera nasze dusze.
Nie ważne co jest w nas
Ważne co jest przed nami
Otwierają się drzwi
Istotne jest to co jest przed nim
Bądźcie zawsze uśmiechnięci to jest najważniejsze w naszym codziennym życiu.
Pozdrowienia dla wszystkich imprezowiczów. Trzymajcie się cieplutko bo na dworzu nie jest za ciepło.
K.R., U.S.

Pani Joanno, Bardzo dziękujemy za wspaniały kulig i super imprezę. To na pewno nie ostatni raz. Pozdrawiamy
U.C., Z.St.

Wpisz się do naszej Księgi Gości / Please sign our Guestbook
Click/Kliknij