Agrokultura Korfowe
AGROKULTURA KORFOWE
 
Niektóre aspekty związane z organizacją przyjęć weselnych
Agrokultura Korfowe

Sala Kominkowa/Sala Kryształowa

Sala Kominkowa/Kryształowa to dwie sale, które są ze sobą połączone. Są to sale w stylu eleganckim. W obydwu salach znajdują się kominki, które mozna rozpalić podczas uroczystości aby dodać romantycznej atmosfery.

W Sali Kryształowej czasami organizowane są ceremonie ślubne.

zobacz zdjęcia>>

 

powitanie pary młodej

Wejście Pary Młodej

W Sali Kominkowej znajduje się bar oraz kominek. Tutaj zwykle odbywa się powitanie Pary Młodej. Tutaj rodzice witają Młodych chlebem i solą, goście piją lampkę szampana, Pan Młody przenosi Pannę Młodą przez próg, tutaj Młodzi robią sobie z gośćmi pamiątkowe zdjęcie grupowe.

zobacz zdjęcia >>

Agrokultura Korfowe

Izba Leokadii i Lucjana

Izba Leokadii i Lucjana jest mniejsza od Sali Kominkowej/Kryształowej, bardziej przytulna i oczywiście z wystrojem ludowym. bardzo pieknie wygląda połączenie ludowego wystroju sali z eleganckim nakryciem stołów weslenych...
Czasem wesela odbywają się w obydwu Salach: Kominkowej/Kryształowej oraz Izbie Leokadii i Lucjana. Te sale są ze sobą połączone. na jednej z sal odbywa się wtedy przyjęcie, druga przeznaczona jest na tańce. Pozytywną stroną takiej aranżacji jest możliwość niezagłuszanej przez muzykę rozmowy gości przy stołach podczas całego przyjęcia, nie zaś tylko w przerwach muzycznych.

zobacz zdjęcia >>

Chata Ludwika

Chata Ludwika

Nieco na zewnątrz naszego obiektu znajduje się Chata Ludwika. Tutaj istnieje możliwość organizacji ceremonii ślubnej w stylu "amerykańskim", po zakończeniu której goście składają parze Młodej życzenia, piją lampkę szampana, robią pamiątkowe zdjęcie, a następnie przechodzą do Sal na przyjęcie weselne.

zobacz zdjęcia >>

Agrokultura Korfowe

 

Aranżacje dekoratorsko-florystyczne

Wesela, imprezy rodzinne i firmowe, przyjęcia komunijne i żałobne wymagają nie tylko pysznego jedzenia, ale również odpowiedniej oprawy dekoratorsko-florystycznej. Mając spore doświadczenie w tej materii chętnie doradzimy i pomożemy wykonać dekorację. Dla najbardziej wymagających klientów polecimy najlepsze (sprawdzone) profesjonalne firmy dekoratorskie.

zobacz zdjęcia >>

chleb weselny

Chleb weselny

To tradycyjny sposób powiatania Pary Młodej przez rodziców.

zobacz zdjęcia >>

Agrokultura Korfowe

Catering

Współpracujemy z zaufaną, wielokrotnie sprawdzoną tfirmą cateringową. Menu zawsze ustalamy indywidualnie i dostosowujemy do gustu klienta.
Istnieje możliwość wykorzystania własnej firmy cateringowej.

zobacz zdjęcia >>

tort weselny

Tort weselny

To nieodłączny element każdego wesela. Tort weselny może mieć różny smak, kształt, kolor. Nie ma wesela bez tortu weselnego...

zobacz zdjęcia >>

oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna

Zwykle Państwo Młodzi organizują oprawę muzyczną swojego przyjęcia we własnym zakresie. Możemy jednak polecić zespoły muzyczne lub d-j'ów, które szczególnie przypadły nam do gustu.

zobacz więcej >>

transport weselny

Auta weselne i ... inne środki transportu

Tutaj przedstawiamy kilka zdjęć wybranych środków transportu, które dowiozły pary młode na przyjęcie weselne lub ceremonięślubną. Młodzi jechali nie tylko samochodami, ale także bryczką, konno, a nawet zabytkowym motocyklem. Jednak najbardziej awangardowy i ekstrawagancki okazał się przyjazd Państwa Młodych na ceremonię ślubną naszym... traktorem. Nigdy przedtem nie widziałam takiego aplauzu oczekujących gości. Nasz 25 letni Zetor przeżywa okres swojej świetności!

zobacz zdjęcia >>

 

pierwszy taniec

Pierwszy taniec

To właściwie prawdziwy początek wesela. Młodzi tańczą pierwszy taniec, a gościom kręci sięłezka w oku...

zobacz zdjęcia >>

 

fotografia weselna

Fotografia weselna w plenerze

Jeżeli państwo Młodzi nie planują innego terminu na zrobienie fotografii w plenerze mogą zrobić to w tym samym dniu. Przyjeżdżają przed ślubem lub wymykają się na krótko podczas przyjęcia, aby zrobić niezapomniane zdjęcia...

zobacz zdjęcia >>


 

Agrokultura Korfowe
Joanna & Peter Grootings
Korfowe 7
05-085 Kampinos
Tel. +48608782033

Napisz do nas

strona główna


All rights reserved Agrokultura Korfowe

 

Dojazd